top of page
thumbnail_1.1_edited.jpg

SVATEBNÍ NABÍDKA

Svatba je událost, kterou si každý rád připomíná. Prostřednictvím naší tvorby se snažíme uchovat vaše vzpomínky živé.

NÁŠ WORKFLOW

Během svatebního dne se snažíme splynout / zapadnout, abychom mohli zaznamenat vše důležité bez narušení přirozených momentů/okamžiků. Do vašeho dne nebudeme nijak zasahovat, budeme ho dokumentovat tak, jak se bude vyvíjet, aby ho hotové dílo co nejvíce vystihovalo. Samozřejmě, budete-li chtít radu na jakém místě házet kytici nebo odtancovat novomanželský tanec, rádi vám poradíme, abyste měli fotogenické místo s dobrým světlem, které na kameře skvěle vypadá.

Nemusíme nutně fotit každý pohyb štětce maskérky či vytváření účesu. Na svatbu přicházíme přibližně hodinku před koncem příprav, obhlédneme si svatební místo, seznámíme se se svatebčany / dodavateli, zachytíme momenty, při kterých nemůžete být a vrátíme se k vám včas, abychom zdokumentovali poslední úpravy a momenty s družičkami / družbami nebo rodiči.

Kromě perfektního výsledku nám záleží také na tom, abyste si focení užili i vy. Při párovém focení se snažíme navodit pohodovou atmosféru, abyste se uvolnili a zabavili. Nejlepší záběry vznikají tehdy, když z vás opadne stres a strach z objektivů a užíváte si svůj moment v bublině, kde jste jen vy dva (my to jen dokumentujeme). 

Během svatebního dne zažijete spoustu momentů, které jsou neopakovatelné, jako například moment, kdy se poprvé uvidíte na cestě k slavobráně / oltáři, první manželský polibek nebo tanec... Naším cílem je tyto momenty zvěčnit, abyste je mohli prožívat znovu a znovu při sledování videa.

Prosím berte ohled na to, že nejlepší tvorba nevzniká pod časovým přesem, tento proces nelze urychlit, ale na výsledku to pak určitě poznáte. První selekcí fotek (40-50) se snažíme dodat do 14 dnů a celou svatbu do 8 týdnů. Každá svatba je jedinečná a my chceme každé věnovat 100 %. Nikdy bychom neodevzdali něco, za čím si nestojíme.

SVATEBNÍ BALÍČKY

1. HIGHLIGHTS

6 hodin focení

 

250 a více upravených fotek na USB disku

15 tištěných fotek v ozdobném obalu

online galerie

dva fotografové - dvě úhly pohledů a nápadů

CENA

14 500 Kč

2. LOVE

10 hodin focení

400 a více upravených fotek na USB disku

25 tištěných fotek v ozdobném obalu

online galerie

dva fotografové - dvě úhly pohledů a nápadů

CENA

17 500 Kč

3. PŘEDSVATEBNÍ FOTO

2 hodiny focení

min 20 fotek


 

CENA

5 500 Kč + cena dopravy 8Kč/km

Pojďme se domluvit

FAQ

JAK PROBÍHÁ ZÁVAZNÁ REZERVACE?

Pokud po prohlédnutí našeho portfólia a cenové nabídky máte pocit, že jsme pro vás správná volba, podepíšeme smlouvu a po zaplacení 20% zálohy je termín finálně zarezervován.

NATÁČÍTE SVATBY MIMO PRAHU?

Samozřejmě a velmi rádi. Dokonce i mimo Česko. Rádi poznáváme nové lidi, tradice, zvyky a kultury.

KOLIK ČASU S NÁMI STRAVÍTE?

Na každé svatbě jsme od příprav až po večerní zábavu. Ze svatby odcházíme po společné dohodě, když máme zdokumentováno vše tak, aby nic důležitého nechybělo.

KOLIK STOJÍ DOPRAVA?

Cena dopravy je zahrnuta v ceně jednotlivých balíčků, tak si nemusíte dělat starosti s navýšením rozpočtu.

JEZDÍTE NA SVATBU VE DVOU?

Na svatbu jezdíme vždy ve dvou. Jsme sehraná dvojka v pracovním i soukromém životě a proto umíme zachytit důležité momenty z více uhlů v jeden moment. Oba vnímáme svatbu jinak, díky tomu se doplňujeme a vytváříme komplexní dílo :)

UMÍTE NÁM DOPORUČIT KAMERAMANA?

Pokud ještě nemáte vybraného kameramana, rádi Vám někoho doporučíme. Známe mnoho skvělých kameramanů, jejichž práce je okouzlující, rádi s nimi spolupracujeme a během svatby jsme sehráni tým.

Jozef Demčák 
+420605962606
reactmedia.cz@gmail.com

 

bottom of page