top of page
thumbnail_1.1_edited.jpg

SVATEBNÍ NABÍDKA

Svatba je událost, kterou si každý rád připomíná. Prostřednictvím naší tvorby se snažíme uchovat vaše vzpomínky živé.

NÁŠ WORKFLOW

Během svatebního dne se snažíme splynout / zapadnout, abychom mohli zaznamenat vše důležité bez narušení přirozených momentů/okamžiků. Do vašeho dne nebudeme nijak zasahovat, budeme ho dokumentovat tak, jak se bude vyvíjet, aby ho hotové dílo co nejvíce vystihovalo. Samozřejmě, budete-li chtít radu na jakém místě házet kytici nebo odtancovat novomanželský tanec, rádi vám poradíme, abyste měli fotogenické místo s dobrým světlem, které na kameře skvěle vypadá.

Nemusíme nutně natáčet každý pohyb štětce maskérky či vytváření účesu. Na svatbu přicházíme přibližně hodinku před koncem příprav, obhlédneme si svatební místo, seznámíme se se svatebčany / dodavateli, zachytíme momenty, při kterých nemůžete být a vrátíme se k vám včas, abychom zdokumentovali poslední úpravy a momenty s družičkami / družbami nebo rodiči.

Kromě perfektního výsledku nám záleží také na tom, abyste si natáčení užili i vy. Při párovém focení/natáčení se snažíme navodit pohodovou atmosféru, abyste se uvolnili a zabavili. Nejlepší záběry vznikají tehdy, když z vás opadne stres a strach z objektivů a užíváte si svůj moment v bublině, kde jste jen vy dva (my to jen dokumentujeme). 

Během svatebního dne zažijete spoustu momentů, které jsou neopakovatelné, jako například moment, kdy se poprvé uvidíte na cestě k slavobráně / oltáři, první manželský polibek nebo tanec... Naším cílem je tyto momenty zvěčnit, abyste je mohli prožívat znovu a znovu při sledování videa.

Natočením svatby naše práce ale nekončí, právě naopak! Tvorba svatebního videa je náročný kreativní proces, který zahrnuje výběr hudby (chceme, aby co nejlépe vystihla atmosféru vaší svatby), stříhání a skládání jednotlivých záběrů, aby byl výsledek dokonalý – plný něhy, elegance, emocí a zábavy.

Prosím berte ohled na to, že nejlepší tvorba nevzniká pod časovým přesem, tento proces nelze urychlit, ale na výsledku to pak určitě poznáte. Klip se snažíme dodat do 12ti týdnů a dlouhé video do 16ti týdnů. Každá svatba je jedinečná a my chceme každé věnovat 100 %. Nikdy bychom neodevzdali něco, za čím si nestojíme.

SVATEBNÍ BALÍČKY

1. HIGHLIGHT VIDEO

svatební klip
 

Instagram “Reels” 
 

dva kameramani
 

licencovaná hudba

CENA

30 000 Kč

2. SHORT FILM

svatební klip

 

dlouhé video 10-15 min

 

Instagram “Reels” 

 

dva kameramani

 

licencovaná hudba

CENA

35 000 Kč

3. DOCUMENT

svatební klip

 

dlouhé video 20-30 min

 

Instagram “Reels” 

 

dva kameramani

licencovaná hudba

 

video dodané na USB

CENA

40 000 Kč

4. PŘEDSVATEBNÍ VIDEO

2 hodiny natáčení

 

max 2 min video klip
 

Instagram “Reels” 

 

dva kameramani
 

licencovaná hudba

CENA

8 000 Kč + cena dopravy 8Kč/km

Pojďme se domluvit

FAQ

JAK PROBÍHÁ ZÁVAZNÁ REZERVACE?

Pokud po prohlédnutí našeho portfólia a cenové nabídky máte pocit, že jsme pro vás správná volba, podepíšeme smlouvu a po zaplacení 20% zálohy je termín finálně zarezervován.

NATÁČÍTE SVATBY MIMO PRAHU?

Samozřejmě a velmi rádi. Dokonce i mimo Česko. Rádi poznáváme nové lidi, tradice, zvyky a kultury.

KOLIK ČASU S NÁMI STRAVÍTE?

Na každé svatbě jsme od příprav až po večerní zábavu. Ze svatby odcházíme po společné dohodě, když máme zdokumentováno vše tak, aby ve vašem svatebním videu nic důležitého nechybělo.

CO OBSAHUJE DLOUHÉ VIDEO?

Dlouhé video obsahuje záběry, které za sebou následují chronologicky podle toho, jak probíhal svatební den. Zahrnuje mimo jiné, mluvené slovo z obřadu, sliby / wows, proslovy, novomanželský tanec, to nejlepší z programu a zábavy a jiné.

KOLIK STOJÍ DOPRAVA?

Cena dopravy je zahrnuta v ceně jednotlivých balíčků, tak si nemusíte dělat starosti s navýšením rozpočtu.

JEZDÍTE NA SVATBU VE DVOU?

Na svatbu jezdíme vždy ve dvou. Jsme sehraná dvojka v pracovním i soukromém životě a proto umíme zachytit důležité momenty z více uhlů v jeden moment. Oba vnímáme svatbu jinak, díky tomu se doplňujeme a vytváříme komplexní dílo :)

UMÍTE NÁM DOPORUČIT FOTOGRAFA?

Pokud ještě nemáte vybraného fotografa / fotografku, rádi Vám někoho doporučíme. Známe mnoho skvělých fotografů, jejichž práce je okouzlující, rádi s nimi spolupracujeme a během svatby jsme sehráni tým.

Jozef Demčák 
+420605962606
reactmedia.cz@gmail.com

 

bottom of page